אימון סקי במדרונות הגלישה, כך מתחיל המסלול

ילדה גולשת בסקימולטור עמק חפר

אימון ותרגול על מדרונות גלישה הוא תנאי הכרחי לשיפור היכולת הטכנית, המוטורית והגופנית של הגולש. צוות המדריכים יראה לכם כמה זה פשוט.

קיימות שתי מטרות עיקריות:

  1. לימוד ותרגול שפת הגלישה.
  2. הכנה גופנית הדרגתית וספציפית לגלישה.

הגלישה על מדרונות הגלישה בסקימולטור מפתחת את היכולת הטכנית והתפקודית ואת התקשורת הבין שרירית של גופינו לצורך פיתוח יכולת היגוי ושליטה שלנו במגלש / בורד וזאת על מנת שנוכל להגיע בכל מצב שלג, לכל מקום שנרצה ובכל זמן שנרצה – כדי שאנו נשלוט במדרון ולא המדרון ישלוט בנו. התרגול במדרונותֿ הגלישה בסקימולטור מפתח יכולות אלו וכן עוזר בפיתוח שיווי המשקל. הגלישה גורמת לנו להשתמש בכל אותם שרירים, רצועות, מפרקים ושאר חלקי הגוף אשר נמצאים בשימוש בעת גלישת סקי / סנובורד בשלג. אימון ותרגול הגוף על מדרונות גלישה, שבהם רמת החיכוך גבוהה יותר, מביא ואתנו לביצועים נכונים, מאוזנים ובריאים יותר.

גלישה במדרונות הגלישה, למי?

לכולם הזדמנות נהדרת להכיר ללמוד ולתרגל את ספורט הגלישה בשלג.
הגיל: 6 – 70
הרמה: מתחילים, מתקדמים וותיקים.

היתרון לגולש המתחיל

יתרונו של הגולש המתחיל במדרונות גלישה הוא בכך שכבר בתחילת דרכו כגולש, גופו לומד את שפת הגלישה הנכונה, המאוזנת והבריאה הכוללת הכנה גופנית הדרגתית וספציפית.

היתרון לגולש הוותיק

הכנה גופנית וכושר גופני ספציפי, שיפור טכניקה ורמת גלישה, וכן יציאה מקיבעון.

כיצד לומדים ומתאמנים במדרונות גלישה

הלימוד, אימון ותרגול במדרונות גלישה נעשים באופן הבא:
קובעים מפגש מראש, מגיעים עם מצב רוח מרומם ותלבושת ספורטיבית. מצטיידים בנעלי סקי ומגלשי סקי / סנובורד שניתנים במקום (גולש שברשותו נעלי סקי מומלץ ביותר להביאן ולגלוש בהן). לאחר קבלת הסבר קצר וחימום קל עולים על המסוע בשעה שנקבעה, ובעזרת הנחיות של מדריך מקצועי מתחילים לגלוש.
המפגש הנו שעה עגולה (60 דקות) שמתוכה 10 דקות מוקדשות להדרכה וגלישה, 10 דקות למנוחה וחוזר חלילה שלוש פעמים.
מומלץ להגיע 30 דקות לפני תחילת האימון לצורך התאמת ציוד וביצוע תרגילי חימום.

מה היתרונות של התרגול במדרונות הגלישה?

הלימוד, האימון והתרגול נעשים בתנאי גלישה אופטימליים המותאמים לרמת הגולש. שני אנשים מתאמנים בו-זמנית על כל מדרון גלישה. הגלישה נעשית בהדרכה מקצועית צמודה, בשפה העברית ובקצב התקדמות אישי.
תיקון שגיאות מיידי – הגלישה מתבצעת מול מראה ענקית (חוש ראיה) מלווה בהסבר מילולי של מדריך מקצועי (חוש השמיעה) והגלישה עצמה המעניקה תחושה עצמית – פיזית.
יחס חניך- מדריך הנו כמו בשעורים פרטיים – מדריך מקצועי מטפל בכל שני גולשים.
הכנה גופנית הדרגתית, ספציפית ואופטימלית לחופשת הסקי, מונעת פגיעה גופנית בטווח הקצר והארוך ומקטינה את הסיכוי לחבלות ופציעות בעת החופשה.

למכורים 

שיפור טכניקות גלישה, 365 יום בשנה וצבירת ותק גלישה.