על החברה והצוות

חברת סקימולטור מהווה מרכז מקצועי וחוויתי המתמחה במתן כל הפתרונות המקצועיים והחדשניים הדרושים לכל הגולשים מתחילים, מתלבטים וותיקים כאחד, וכל זאת תחת קורת גג אחת.

החברה הוקמה ביוזמתו של עצמון (עצי) מלצר בשנת 1998,  על מנת לתת ללקוחותיה פתרונות מלאים בכל הנושאים הקשורים לגלישת סקי ולסנובורד:  תרגול ואימון פיזי, הצטיידות לקראת חופשת הסקי וחופשות גלישה ייחודיות.
לחברת סקימולטור כיום שלושה סניפים בארץ: חיפה, עמק חפר וחולון, שלושתם בבעלות פרטית משפחתית ומנוהלים על פי אותה חשיבה ארגונית, מקצועית ושיווקית.
מאז הקמתה של חברת סקימולטור, סייענו לאלפי אנשים להגשים את חלומם לגלוש בסקי ובסנובורד בביטחון מלא וברמה מקצועית גבוהה.

שיתופי פעולה:
סקימולטור מקיימת שיתופי פעולה עם מומחים וחברות מובילות בתחומם על מנת לתת ללקוחותיה מוצרים משלימים: ביטוח, תזונה, פיזיותרפיה, רפואת ספורט  ועוד.

החזון שלנו:
להמשיך להוביל ולקדם את ענף הסקי והסנובורד בישראל : החובבני והמקצועי, להישגים גבוהים ומדויקים יותר באמצעות ידע ומיומנות מקצועית תוך מצוינות בשירות. בנוסף להמשיך ולהרחיב את קהל גולשי הסקי והסנובורד בישראל, כולל: אוכלוסיות מיוחדות, בעלי לקויות ונכים.

על צוות המדריכים

מדריך סקי בסקימולטור עמק חפר

משוב מפורט שאפשר להבין

המדריכים שלנו רגילים לעבוד בקבוצות קטנות או 1 על 1, ויכולים להתאים את השיעור לצרכים שלך תוך מתן משוב מפורט המוסבר במונחים פשוטים, ועם שפע של הזדמנויות עבורך לשאול שאלות.

אימון סקי בסקימולטור לפני חופשה

אנו מתרגלים את מה שאנו מלמדים

המדריכים שלנו מבלים זמן על המדרון כדי לשפר את כישוריהם ולאפשר להם להעביר בצורה הטובה ביותר את טכניקת הגלישה לגולשים מכל הרמות.

שתי ילדות מחזיקות ידיים וגולשות סקי בסקימולטור עמק חפר

כיף משפחתי

אנו מעבירים שיעורי כיפיים ואינטרקטיביים לילדים כדי להשאירם מעורבים ולהבטיח שירצו לחזור שוב.

מדריכי סקי בסקימולטור בחופשת סקי שנתית 2019 בפייסי ולנדרי

חופשה שנתית

בכל שנה צוות המדריכים יוצא לחופשת סקי שנתית משותפת בנוסף לחופשות הפרטיות. תוכלו להתייעץ עימם על החשיבות של לימוד, שיפור הטכניקה והכנת הגוף בסקימולטור לפני החופשה.