הטכנולוגיה מאחורי גרבי Falke

מערכת הספורט הארגונומית של Falke

העליונות של מערכת זו מבוססת על שלושת אבני היסוד.
1. אנטומיה: המערכת הארגונומית שלנו מתאימה עצמה לתנועות הגוף.
2. בקרת אקלים: המערכת מווסתת את טמפרטורת הגוף וכמות הלחות.
3. תמיכה: המערכת מעניקה הגנה אופטימאלית ותמיכה חיונית לגוף.

כשזה מגיע למחקר ופיתוח מוצרי Falke, ועל מנת להעניק ללקוחותיהם את חוד החנית בקדמה והבטחת איכות, Falke משתפים פעולה עם האקדמיה הגרמנית לספורט בקולון.

Clima 360
Falke Clima 360 היא בעצם הייחודיות של Falke: השילוב האופטימאלי בין בדים ואריגים למחקר, פיתוח וייצור. במוצר זה בעצם באים לידי ביטוי טכניקות תפירה ואריגה מהמתקדמות בעולם וכן מאה ועשר שנים של ניסיון,איכות, ושאיפה למצוינות. השאיפה בתכנון וייצור מוצר אחד לכל סוג של פעילות לכל סוג של מזג אוויר ותנאים הביאה אותנו למקומות חדשים ומתקדמים הרבה יותר.כמו-כן גם הנכונות לסקור את כל הפרטים בתכנון ובפיתוח בגרמניה עם דגש על מצוינות ואיכות.ובקיצור עד שלא גרבת…לא הבנת!!!

גרבי סקי- סנובורד

גרבי הסקי:

מיוצרות תחת סטנדרטים גבוהים ביותר ועמידה בדרישות מהגולשים  על ההר…ומחוצה לו. גרב זו עוזרת בהפחתת לחץ על עצם השוק, העקב והקרסול. מספקת תמיכה, נוחות, ושמירה על חום כפות הרגליים של הגולש.גרבי הסקי שלנו יענו על כל מה שאי פעם רציתם מהגרב שלכם. השאיפה להתקדם ולהתפתח ולשאוף תמיד קדימה אל מוצר איכותי ומתקדם יותר היא שהובילה גם את נבחרת הסקי האוסטרית לבחון, לבדוק, ולבסוף להחליט להשתמש אך ורק במוצרים שלנו.

גרבי הסנובורד:

גרב זו עוזרת בהפחתת לחצים בזמן הגלישה על עצם השוק,העקב והקרסול.על ידי ריפוד איכותי ואנטומי של אזורים אלו,באמצעות דברים אלו וכמובן בזכות התאמה אנטומית מושלמת והפרדה מדויקת בין ימין ושמאל גרב זו ומספקת תמיכה,איזון,נידוף ושמירה על חום כפות הרגליים של הגולש.גרבי הסקי שלנו יענו על כל מה שאי פעם רציתם מהגרב שלכם…ובקיצור לא גרבת…לא הבנת!!!

קווים מנחים לגרבי סקי:

 SK 1– זוהי גרב סקי המיועדת לכל תנאי ומזג אוויר ובעיקר בימים קרים על ההר. ומיועדת להעניק תמיכה ונוחיות אופטימאליים לגולש. מטרתה להעניק לגולש נוחות,ותמיכה מרבית בכל מצבי הסקי וההליכה. אנו ממליצים על גרב הסקי עם גימורי משי לגולשות הרגישות לקור. גרב זו תדאג לך לרגליים חמות ויבשות ולגלישה נינוחה ומהנה במהלך כל היום.

SK 2– זוהי גרב סקי המיועדת לכל יום וכל ומזג אוויר על ההר. הגרב מעניקה תמיכה ונוחיות אופטימאליים לגולש. מטרתה להעניק לגולש נוחות, ותמיכה מרבית בכל מצבי הסקי וההליכה. אנו ממליצים על גרב זו גולשים מתחילים עד מתקדמים.כמו כן כמובן שגרב זו תדאג לך לרגליים חמות ויבשות ולגלישה נינוחה ומהנה במהלך כל היום.

SK 1 KIDS – זוהי גרב סקי ייעודית לילדים ומיועדת לכל יום ומזג אוויר ובעיקר בימים קרים על ההר. ומיועדת להעניק תמיכה ונוחיות אופטימאליים לגולש. מטרתה להעניק לגולש נוחות,ותמיכה מרבית בכל מצבי הסקי וההליכה. אנו ממליצים על גרב הסקי הזו לילדים הרגישים יותר לקור. גרב זו תדאג לילדך לרגליים חמות ויבשות ולגלישה נינוחה ומהנה במהלך כל היום.ובקיצור שווה זהב…

SK 4 – זוהי גרב סקי המיועדת לכל יום ומזג אוויר על ההר, היא תומכת ומאפשרת ונוחיות אופטימאלית לגולש. הגרב מיועדת בעיקר לגולשים בינוניים עד מתקדמים ברמה תחרותית.

5 SK – אנו ממליצים על ה-SK5 Austria Race לגולשים תחרותיים ברמה גבוהה.שרוצים לקבל העברת תנועה,רגש,ותחושה ללא פשרות.

 

גרבי טרקים- TK

מגף טרקים צריך להתמודד עם מצבים קיצוניים, והרגל שבתוכו צריכה להתמודד אפילו עם יותר. גרב ה-TK מגנה על העקב ומפזרת את הלחץ באופן שווה ומאוזן,ומעניקה לך תמיכה,איזון,ונידוף ושמירה על חום כפות הרגליים בצורה אופטימאלית לכל אורך היום.

קווים מנחים לגרביי TK:

TK1 – גרבי הרים סולידיות לטיולים ארוכים בהרים. אנו ממליצים על ה-TK1, גרב בנפח גבוה לריפוד אופטימאלי ונוחות ברמה הכי גבוהה.

TK2 – גרבי טיולים מרופדות היטב לטיולים קצרים וקלים.אנו ממליצים על ה-TK2, גרב בעלת נפח בינוני עם טווח רחב של שימושים.

TK4 – גרבי טיפוס המתאימות לטיפוס הרים או טיולי משלחות בהרים הגבוהים. אנו ממליצים על גרבי TK4 Fullplush לריפוד מלא בטיולים ותנאים קיצוניים.

 

גרבי ריצה – RU

זהו ללא ספק הדור החדש ביותר של גרבי ריצה. הגרביים מגנות ומרפדות בצורה נוחה ואידיאלית את כף הרגל ועוזרות לפיזור לחץ בצורה אופטימאלית.והן מתאימות לכל סוג של ריצה או פעילות ספורטיבית כגון:חדר כושר,רכיבת אופניים,הליכה ויום יום.

קווים מנחים לנעלי ריצה:

RU3 – זוהי גרב ריצה אידיאלית לאנשים אמביציוזיים אשר רוצים דרישה ברורה ביציבה ולשליטה בתנועה. אנו ממליצים על גרב RU3 בעלת פונקציות הייצוב והריפוד.RU4 זוהי גרב הריצה האופטימאלית לאנשים המחפשים תמיכה מלאה ויציבות דינאמית. אשר רוצים גרב אחת מושלמת אנו ממליצים על גרבי ה-RU4 בעלות נפח בינוני.

RU5 – זוהי גרב ריצה ברמה הגבוהה ביותר והיא מיועדת עבור אנשים המחפשים ביצועים גבוהים במהירות גבוהה וריפוד אופטימאלי. יציבות וקלות משקל. אנו ממליצים על גרב ה-RU5 בנפח נמוך עם תוספות של רשת דקה.

RU6 – לנעליים קלות משקל ולתחרויות. אנו ממליצים על ה-RU6 Aggressive.