המתכון לחופשת סקי חלומית

לנסוע לחופשת סקי מבלי להתכונן אליה כיאות זה כמו להשיט יאכטה ללא נסיון קודם – בזבוז של זמן וכסף. לכן, לפני שאתם נרשמים לחופשה ועולים על מטוס, כדאי שתפתחו את המיומנות הנדרשת שתאפשר לכם ליהנות באמת מחופשת הסקי ולמצות אותה עד תום. אנחנו נמצאים פה כדי לעזור לכם לעשות את זה, צעד אחרי צעד, ובקצב שלכם.

בעולם הספורט מלווה הספורטאי במאמן שיעזור לו להתקדם באופן מקצועי וממוקד להשגת המטרה. כך גם בסקימולטור – צוות המדריכים שלנו מסייע לכל אדם, בכל רמת גלישה, שיש בו הרצון להגיע להישגים טובים יותר בכל נקודת זמן. כל אחד ואחת מכם יכולים להיעזר בצוות המדריכים כדי לממש ולמצות את מלוא הפוטנציאל שלו.

במקצועות הגלישה בסקי וסנובורד, קואורדינציה טובה וכושר גופני אינם מספיקים. יש צורך להביא את הגולש למימוש היכולות שלו. דבר זה נעשה באמצעות סדרת מפגשי אימון במסגרת מסודרת וממוקדת מטרה: גלישה ברמה גבוהה יותר, בריאה ונכונה יותר, מהנה ביותר וללא מאמץ, תוך דגש על הקטנת סיכוני חבלות ופציעות בעת חופשת הסקי.

כל גולש שמגיע לאתרי הסקימולטור מציב לעצמו יעדים אישיים ואנו מסייעים לו להגיע אל המטרה. כמו בחיים, גם בגלישה בשלג המציאות היא מלאת אתגרים, והפן התחרותי של הענף מתבטא גם בתחרותיות שלנו כלפי עצמנו וכלפי חברינו לגלישה.

האימון הגופני המהווה חלק מהאימון באתרי הסקימולטור מלווה בהסברים נקודתיים ומפורטים במיוחד. באמצעות מדריך מקצועי ומוסמך ניתנת לכל אחד ואחת בגילאי 4-80 ההזדמנות להגיע להישגי גלישה אישיים גבוהים יותר בפרק זמן קצר יותר. גלישה נכונה ובטוחה במגלשיים ובסנובורד מתאפשרת אך ורק באמצעות אימון מובנה; הרי לא היה עולה בדעתו של אדם לצאת לשבוע רכיבה על אופניים בהרים ללא אימונים מקדימים על אופניים. לכולנו כבר ברור וידוע שמעבר להכנה הגופנית הספציפית שמתבצעת על מדרונות הגלישה שלנו, קיימים מרכיבים נוספים איתם מתמודד גופנו בזמן החופשת הסקי, שבהם הוא אינו מורגל בשגרה היומיומית. מדובר במרכיבים כמו אחוזי חמצן נמוך, פעילות גופנית מבוקר עד ערב במשך מספר ימים ברציפות לעומת ה"פעילות הספורטיבית" בעת העבודה במשרד, פחדים, כמויות אלכוהול בלתי נשלטות, מחסור בשעות שינה וכיו"ב.

מקור העוצמה באימון על מדרונות הגלישה שלנו טמון בחיזוק הכושר הגופני הספציפי, בהכנה מנטלית, בהקניית ידע מקצועי ובהגשמת הפוטנציאל של כל גולש בהתאם לרמתו.

מה בין גלישה בשלג לאימון במדרונות הסקימולטור?

גלישה מוצלחת ומהנה בשלג מהיום הראשון מחייבת אימון ספציפי בגלישה. אם חסרה לך שליטה מיטבית בטכניקת הגלישה, מסלולי הגלישה במדרונות המושלגים באתרי הסקי יהיו אתגר בלתי אפשרי עבורך. הלמידה כיצד להתמודד עם אתגר זה נרכשת בשעת האימון, בתנאים התואמים את המציאות בשטח.

הטכניקה הנרכשת באימון זהה לזו הנהוגה בגלישה בשלג, אולם זמן תיקון הטעויות הטכניות מתקצר. כאן תגלוש בצמוד למדריכים מיומנים ומקצועיים שנמצאים איתך ובשבילך לאורך המסלול, בקצב ובשפה שלך, תוך תיקון ושיפור גלישתך. בה בעת גופך מצוי בהתאמה גופנית של רצועות המפרקים והתקשורת הבינשרירית אחד לאחד, כאילו אתה נמצא בגלישה של ממש במדרונות המושלגים של אתרי הסקי.

המדריך מספק לך את הידע והכללים, מלווה אותך שלב אחר שלב לפי תוכנית אימונים מסודרת ומובנית, בדרך ברורה המקדמת אותך להשגת המטרה. היישום בפועל הוא תוצאה של אימון נכון לעמידה ביעדים. המדריך מהווה מאגר ידע ואוטוריטה מקצועית, ומשמש כגורם מלווה לתהליכי היישום. בה בעת מתרחש תהליך המימוש העצמי בהדדיות מלאה.

בעת הגלישה בחופשת הסקי בשלג הלימוד מתבצע בקבוצה בת עשרה משתתפים ויותר ולכן אינו מספק פתרונות דידקטיים נקודתיים רבים ואישיים, זאת גם בשל ההרכב ההטרוגני של הקבוצה, מהירויות הגלישה השונות, השוני בגילאים, ביכולת ההבנה והתפיסה השונה, הוותק והידע התיאורטי השונה בבסיסו.

במסגרת האימון האישי שלך בסקימולטור נעשה שימוש בשיטות ייחודיות, חלקן פרי פיתוחו של מנכ"ל סקימולטור וצוות ההדרכה הבכיר והוותיק, לאור הידע והניסיון שנרכש על ידינו במהלך שנות הפעילות האינטנסיבית, בשיתוף פעולה מלא עם הגורמים האירופאים המקצועיים והמוסמכים בתחום.

מה נדרש ממך הגולש?

אנו מבקשים ממך לבוא אלינו עם "ראש פתוח" ומוכנות ללמוד ולהכיר את יכולותיך ומגבלותיך באמצעות שיטות האימון וההדרכה המתקדמות אותן אנו מיישמים. הצוות שלנו רואה עצמו אחראי ושותף להצלחתך. המנהלים שלנו כאן בשבילך תמיד.

חשוב שתגיע אלינו עם חשיבה חיובית על מנת שנוכל להפיק את המרב והמיטב מהאימונים ומחופשת הסקי.

חשוב לתאם את מפגשי הגלישה מראש ולהגיע אליהם כ-20 דקות לפני תחילת האימון לצורך חימום.

אצלנו לומד הגולש המנוסה לראות את אופן גלישתו מנקודת מבט חדשה וכתוצאה מכך הוא מפעיל את גופו בצורה שונה מבעבר; אם עדיין לא גלש, הוא לומד לשלוט בדחפיו ולהתגבר על פחדיו. שינויים אלה מביאים לפריצת דרך ביישום הטכניקה הנכונה.

מה תורם המדריך?

המדריך מנווט את האימון כך שהגולש יוכל ביתר קלות להפנים את טכניקת הגלישה. המדריך מתרגל אותך לגלוש בטכניקת הגלישה האופטימלית, כלומר מאפשר לך לפעול ביתר קלות ולתרגל את "ההפך מן האינסטינקט" שהגוף שלנו רגיל לפעול בו, וזאת כדי להגיע לשליטה מלאה בגלישה. במדרון, למשל, בכל זווית גופינו צריך להיות במנח של 90 מעלות לקרקע כשם שהוא מורגל למנח זה בהליכה. יש להפנים ולתרגל זאת מפני שהאינסטינקט הטבעי גורם לגופינו הטיה לאחור בשל המדרונות המשופעים, דבר זה מוביל לאיבוד שליטה ולנפילה. לכן, עלינו לשמור בקפידה על מנח של 90 מעלות תוך הישענות על לשוניות נעל הסקי והתנגדות לאינסטינקט הבסיסי שלנו.

תרומת המדריכים הינה בידע המקצועי הרב, כמו גם ביכולות ההדרכה הגבוהות והגמישות הרבה בהתאמת תיאוריות האימון השונות לשפה ולצרכים של כל גולש לפי צרכיו, רמתו ויכולותיו.

למה דווקא בסקימולטור?

סקימולטור הוא הבית לגולשי הסקי והסנובורד בישראל מזה 10 שנים, מתמחה באימוני גלישה, יבואן מותגים של כ-20 חברות ביגוד וציוד מהמובילות בעולם, מתאם בין רצון הגולש לאופי החופשה אליה הוא שואף להגיע ומעצב דעת קהל גולשי הסקי בארץ.

רשת סקימולטור עובדת לפי סטנדרטים של רשת ה- INDOOR SKI האירופאית. כל המדריכים ברשת עוברים קורס הכשרה ממושך ונבחנים במבחנים עיוניים ומעשיים לפני ובמהלך תקופת העסקתם.

סקימולטור היא הרשת המקצועית ביותר בענף הסקי ונמצאת בפריסה ארצית.
במדרונות הגלישה במרכזי סקימולטור השונים עוברים בממוצע כ-80 איש ביום בכל ימות השבוע.

60% מהגולשים בסקימולטור הם חברי מועדון המתאמנים בכל שנה כשלושה חודשים לפני חופשת הסקי. ישנם גולשים בעלי מנוי שנתי הגולשים במשך כל השנה. בקיץ האחרון נערכו לגולשים ברמה גבוהה מאוד קורסים ייחודיים לגלישה מתקדמת.

כל ציוד הסקי וסנובורד הנמכר אצלנו הוא מהמקצועיים בעולם ונבחר בקפידה.

כל המותגים בחנויות הינם מותגי יבוא בלעדיים שלנו ומשלבים מקצועיות ואופנה – לא רק לסקי.

סקימולטור הוא עסק משפחתי רב דורי. המשפחה עוסקת במקצוע עוד כשנתיים לפני שהוקם המדרון הראשון בארץ בשנת 1998. בכל זמן נתון מצויים נציגי הנהלה בכל אחד מן המרכזים, ובכך נשמרת רמת מקצועיות ושירות גבוהות ביותר.

המחויבות שלנו:

  • לגרום לך להתאהב בספורט הגלישה בשלג ולשפר את הישגיך.
  • להעניק לך הרגשת בטחון במהלך הגלישה.
  • ליצור עבורך מיומנויות וכלים שישרתו אותך בעת חופשת הסקי.
  • לסייע לך בכל נקודת זמן לקדם את היעדים האישיים שלך ולממש את מלוא הפוטנציאל שלך.
  • לעזור לך למצות את מלוא הפוטנציאל הטכני של ציוד הסקי וסנובורד (נעליים, מגלשיים או סנובורד).
  • ללמד אותך לזהות מהן נקודות התורפה שלך, לעזור לך להתגבר עליהן ולשפר את ביצועיך.
  • לגרום לך להרגיש בבית – בבית של הסקי שלך.

אז למה אתם מחכים? קומו מהכורסא, אתם מוזמנים להצטרף למשפחה! ליצירת קשר לחץ כאן.