Blizzard החלה את פעילותה ב-1945 על ידי טוני ארנשטיינר שחזר ממלחמת העולם ה-2, נכנס לנגרייה של אביו והחל לבנות את המגלשיים הראשונים לשימושו האישי.
בשנת 1958 Blizzard התפרסמה בזכות הגולשת Frieda Dänzer שזכתה באליפות העולם עם מגלשיים תוצרת Blizzard.

אחריה זכו מספר גולשים נוספים באליפויות עולם עם מגלשי Blizzard ובשנות ה-80 Blizzard נכנסה לפיתוח ה- Thermo-ski והשקיעה 30 מיליון שטרלינג במטרה להוביל בעולם בתחום מגלשי הסקי.

עד 2002 גולשים רבים שגלשו על ה- Thermo-ski זכו באליפויות עולם.

ב-2006 פיתחה Blizzard טכנולוגיית IQ-system שהגדילה את האינטרקציה בין המגלש לביינדינג והגולש.

ב-2011 הייתה הראשונה לפיתוח Flip Core Rocker.

לאורך ההיסטוריה עשרות גולשים שגלשו על מגלשי Blizzard בפיתוחים השונים שזכו באליפויות עולם ובמדליות אולימפיות:

Petra Kronberger, Franz Klamer, Christl Haasat, Erika Netzer, Marianne Jahn ,Erwin Resch, Anton 'Jimmy' Steiner Michaela Dorfmeister, Renate Götschl, Reinfried Herbst, Loic Collomb Patton, Mario Matt.

 

במפעל שלה ב-Mittesill, אוסטריה, מעסיקה חברת Blizzard צוות מומחים בעלי נסיון רב במחקר ופיתוח, בבניית אבי טיפוס, בטכנולוגיות חומרים ויצור, ובבקרת איכות. יכולתם ומחויבותם של העובדים מבטיח ש-Blizzard תמשיך להוביל את עולם מגלשי הסקי גם בעתיד.

העולם של Blizzard מגוון, אקטיבי, דינאמי ופורץ דרך.

ביינדינגס

הביינדינגס של Blizzard הם מרכיב חיוני במערכת ה-IQ החדשנית. הביינדינגס מותאמים למגלשי ה-IQ ומציעים רמה גבוה של בטיחות וביצועים יחד עם נוחות מקסימאלית.

טכנולוגית הביינדינגס של Blizzard מתקדמת ומתפתחת ללא הפסקה על מנת להעניק את הביצועים הגבוהים ביותר, ואת רמת הבטיחות המתקדמת ביותר בשוק. הביינדינגס בטכנולוגית ה-IQ של Blizzard, הינם ציוד הספורט האידיאלי לגולשים בכל הרמות, מגולשי הפריסטייל והפרירייד המובילים בעולם ועד לגולשים המתחילים ביותר והילדים.

הגנה

התפס הקדמי החדש והמשופר, בעל שתי יחידות שחרור נעל, מייצר פחות חיכוך בעת שחרור נעל הסקי ומאזן בין הכוחות המשתחררים והכוחות התופסים. בקרת השחרור האחורית, בשילוב רכיב המונע חיכוך, מאפשרת שחרור רב-כיווני (לפי זווית הנפילה) של הרגל. מאפיינים אלו בצירוף מתאם קדמת הרגל האוטומטי מאפשרים הגנה ובטיחות שאין שניים להם.

האלסטיות של תפס העקב משמש כפילטר לסינון ניתוקים ושחרורים לא רצויים.

כדי להבטיח שחרור מדויק, כל תפס נבדק ומוערך ע"י מחשב. רק אז סקלת המשקל נחרטת בלייזר במקום המדויק בתפס הקדמי והאחורי.

נוחות

מבנה ה"שלד" בחלקים הכבדים, קיים היום כמעט בכל הדגמים. בעזרת הטכנולוגיה הזו הצליחה חברתBlizzard להוריד משמעותית ממשקל המגלשים והביינדינגס, כך שהמגלש והביינדינגס הקלים ביותר, מגיעים למשקל של פחות משני ק"ג. הקלות של הביינדינגס והמגלשים מאפשר נוחות רבה יותר כשסוחבים או גולשים עם המוצרים של Blizzard.

בהשוואה למערכות סקי-ביינדינגס קונבנציונאליות הפחתת המשקל הממוצעת הינה כ-10%. התוצאה הסופית היא מערכת ביינדינגס קלה יותר המאפשרת גלישה קלה ובטוחה, ללא מאמץ מיותר. ה-Twin Cam, מערכת שני החלקים בתפס העקב, מאפשרת שחרור ונעילה חלקים יותר, בשילוב עם תפס אחורי קומפקטי מאפשרים כניסה ויציאה נוחים יותר מהביינדינגס.

הרכבת כל מערכת ה-IQ הינה קלה ומהירה מאד. במספר צעדים פשוטים, מסתיימת ההרכבה ללא קדיחת חורים מיותרים ועם בורג מרכזי קבוע אחד.

חדש

מערכת ה-IQ Junior של Blizzard מציבה סטנדרט חדש בתעשיית הסקי. מערכת ה-IQ Junior פשוטה, ללא שום בורג ולא נדרש שום כלי להרכבה. כוללת כיוון קל מאד לכל נעלי הסקי לנוער מ – 135 מ"מ עד ל – 325 מ"מ.

ציוד נלווה

חברת Blizzard הידועה בחדשנות ובמקוריות המאפיינת את מוצריה, מציגה מבחר רחב של כפפות, תיקים, משקפים וקסדות. חברת Blizzard שמה לעצמה מטרה, להציע מוצרים באיכות הגבוהה ביותר במחירים כדאיים. מוצרי החברה מעוצבים ע"י גולשים המשלבים בפריטים יכולות ומאפיינים שבאמת צריך, ותמיד שמים לב לגובה המחיר.

מערכת IQ של Blizzard

Blizzard
שילוב מושלם בין הביינדינג למגלש ללא קדיחה או הברגה. הפחתה משמעותית במשקל. יותר דינאמי - העברת תנועה ישירה ומדויקת. כיפוף...
Read More

ציר הזמן – ההישגים המשמעותיים של חברת BLIZZARD

Blizzard
1945 Toni Arnsteiner חזר פצוע ממלחמת העולם השנייה לעיר מולדתו Mitterstill. טוני נכנס לנגרייה של אביו והחל לייצר את נעלי...
Read More